Kontakter for GRESS-gruppens medlemsbedrifter

Invitasjon for deltakere: Det er ingen åpen påmelding for besøkende til GRESS-messen. Hver kjede i GRESS sender ut invitasjon til ansatte i egen kjede. Kontakt din aktuelle kjedekontakt for mer informasjon.

Scandic Hotels
Hege B. Nordberg
Mobil: 408 54 055
E-mail: hege.nordberg@scandichotels.com

Carlson Rezidor Hotel Group
Geir Larsen
Mobil: 400 16 028
E-mail: geir.larsen@carlsonrezidor.com

Compass Group
Mona Kalleberg  
Mobil: 940 21 932
E-mail: mona.kalleberg@compass-group.no

SSP Norway
Mari Janne Myrvold
Mobil: 479 13 351
E-mail: mari.myrvold@ssp.no

Fjord Line AS
Lars Muller
Mobil: 445 21 568585
E-mail: lars.muller@fjordline.no

Torghatten ASA
Øyvind Grøttheim
Mobil: 951 38 153
E-mail: oyvind.grottheim@torghatten.no

Hurtigruten AS
Erik Larsson
Mobil: 908 26 090
E-mail: erik.larsson@hurtigruten.com
 

Gate Gourmet
Michael Frehr
Mobil: 445 52 21 0112
E-mail: mfrehr@gategourmet.com

NHG Management AS

Camilla Follestad
Mobil: 9822 25 83
E-mail: camilla@norlandia.no

Grand Hotel
Filip Åbom
Mobil: 97012102
E-mail: filip.abom@grand.no

Olden Fjordhotel
Svein Muri
Mobil: 915 14 650
E-mail: post@olden-hotel.no

Eilefs Landhandleri
Tomas Johansen
Mobil: 920 90 652
E-mail: eilefs@online.no




Skriv ut